Aker Proje
01 / 0

HAKKIMIZDA

Eğitim ve Tasarım

Anaokulu, ilk ve orta öğretim okulları ve liselerde sınıf, müdür odası, müdür yardımcısı odası, kütüphane, z-kütüphane, laboratuvar, öğretmenler odası, antre, tuvalet gibi her türlü alanın projelendirilip anahtar teslim uygulanması, özel eğitim mesleki eğitim merkezlerinde engelli çocuklar için atölye tasarımları ve özel eğitim uygulama merkezlerinde uygulama evi tasarımları alanlarında hizmet veriyoruz. Rehberlik Araştırma Merkezleri’nde antre, oyun odası, test odası, performans  alım odası, görüşme odası, fiziksel performans odası gibi alanların iç mimari tasarım ve uygulamalarını yapıyoruz. Bunların haricinde tüm karma fonksiyonlu yapıların (Konut,ofis,otel,ticaret v.b) projelendirilmesi ve uygulanmasında da yer alıyoruz.


İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar, her mekana bu anlayışla yaklaşırız. Bu ister bir ofis isterse bir sınıf olsun kullanıcıların mekanı nasıl tecrübe edeceğinden ihtiyaçlarına kadar tüm verilerin değerlendirmelerini yaparak bütün bu bilgiyi projemize yansıtırız. Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekanın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, yaratmak istenilen algı ile birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanını tasarlarız.


Proje sürecinde öncelikle söz konusu alanın keşfini yapmak, ölçülerini almak ve sorumlu kişi ile görüşmek adına tadilat yapılacak yere gideriz. Oluşturulan tip projelerin tanıtımını yapar ve yapılacak iş ile ilgili bilgi veririz. Sonrasında 3 boyutlu profesyonel iç mimari çizimlerimizi sunar, revizeye girmediği takdirde veya onay alana kadar çizim çalışmalarımızı sürdürür ve onaylı projenin 2 boyutlu teknik çizimlerini yaparız. Uzman inşaat ekibimiz projenin tasarım ve çizim aşamasının bitiminde tadilata başlar ve hemen arkasından tüm mobilya ve donatım malzemelerini gönderir, montaj ve yerleşimini yaparız. Nihayetinde sorumlu kişi ile birlikte tadilat gören alanı gezer, rötuş işleri varsa yapar, müşteri memnuniyetini sağladığımızdan emin olunca projeyi teslim ederiz.Uzmanlık Alanlarımız

TASARIM & UYGULAMA

Kendimize has konsept tasarım ile hayalinizdeki mekanı hayata geçiriyor ve özel bütçe planlamamız ile kaliteden taviz vermeden, rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz. Fikirlerinizi, zevklerinizi, tarzlarınızı anlayarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde fikir yürütüyoruz ve uygulanması düşünülen konsept için temel oluşturuyoruz. Yapılacak işin niteliğine uygun ve istekleriniz kapsamında yenilikçi fikirler üretiyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Mimari danışmanlık hizmetini proje yönetimiyle birleştirip, uygulama projeleri tamamlanan alanların sahada en doğru, hızlı ve ekonomik şekilde imalatlarının yapılabilmesi için gerekli olan yönetim işini ele alıyoruz. Eğitim ve deneyimle kazandığımız bilgi ve becerilerimizi hizmete dönüştürüyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz. 

EĞİTİM ARAÇLARI

Eğitim araçları sektöründe faaliyet gösteren uzman Aker Proje ekibi olarak, ürün portföyümüzü oluştururken anaokullarından üniversitelere kadar eğitim kurumlarının öneri, görüş ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyabileceği bütün mobilya, donatım ve sarf malzemelerini temin ediyoruz.

İLETİŞİM

İletişim
0312 350 58 10

info@akerproje.com
Aşık Veysel mah. Tıp Fakültesi cad. No:84/1 Mamak / ANKARA
Tasarım & Yazılım NANO MEDYA
Aker Proje © 2018. Tüm hakları sakldır.