Aker Proje
01 / 0

HİZMETLERİMİZ

ÖZEL PROJELER

Aktif olarak eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Rehberlik ve Araştırma Merkezleri (RAM), Millet kıraathanesi, Z-Kütüphane, konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapılarında Mimari ve İçmimari 2 boyutlu / 3 boyutlu konsept proje tasarımı, Mobilya ve dekor tasarımı, Uygulama ve imalat projeleri, Anahtar teslim mimari ve içmimari proje uygulama, Proje uygulama kontrolörlük, Proje uygulama şantiye şefliği, Mimari ve İçmimari danışmanlık, Mobilya ve dekorasyon konsept danışmanlığı, Ürün, malzeme analiz ve seçimleri konularında hizmet vermektedir. 


Uzmanlık Alanlarımız

TASARIM & UYGULAMA

Kendimize has konsept tasarım ile hayalinizdeki mekanı hayata geçiriyor ve özel bütçe planlamamız ile kaliteden taviz vermeden, rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz. Fikirlerinizi, zevklerinizi, tarzlarınızı anlayarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde fikir yürütüyoruz ve uygulanması düşünülen konsept için temel oluşturuyoruz. Yapılacak işin niteliğine uygun ve istekleriniz kapsamında yenilikçi fikirler üretiyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Mimari danışmanlık hizmetini proje yönetimiyle birleştirip, uygulama projeleri tamamlanan alanların sahada en doğru, hızlı ve ekonomik şekilde imalatlarının yapılabilmesi için gerekli olan yönetim işini ele alıyoruz. Eğitim ve deneyimle kazandığımız bilgi ve becerilerimizi hizmete dönüştürüyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz. 

EĞİTİM ARAÇLARI

Eğitim araçları sektöründe faaliyet gösteren uzman Aker Proje ekibi olarak, ürün portföyümüzü oluştururken anaokullarından üniversitelere kadar eğitim kurumlarının öneri, görüş ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyabileceği bütün mobilya, donatım ve sarf malzemelerini temin ediyoruz.

İLETİŞİM

İletişim
0312 350 58 10

info@akerproje.com
Aşık Veysel mah. Tıp Fakültesi cad. No:84/1 Mamak / ANKARA
Tasarım & Yazılım NANO MEDYA
Aker Proje © 2018. Tüm hakları sakldır.