Aker Proje
01 / 0

HİZMETLERİMİZ

Z KÜTÜPHANELER

Z-Kütüphane, estetik ve ergonomik tasarımıyla öğrencilerin okullarda bilgiyi sevme ve öğrenme etkinliklerine imkân veren sosyal etkinlik alanıdır. anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere bütün okul türlerinde kurulabilmektedir. Z-Kütüphanelerde okuma kültürü oluşturmak amacıyla yazar söyleşileri, kitap karakter günleri, kitap kapağı tasarımları, resim sergileri, bilgi okuryazarlığı çalışmaları, kitap tanıtım etkinlikleri, imza günleri, kitap ve okuma kulübü çalışmaları, okuma saatleri, dergi ve gazete çalışmaları gibi kültürel ve sanatsal her türlü etkinlik yapılabilir.


Uzmanlık Alanlarımız

TASARIM & UYGULAMA

Kendimize has konsept tasarım ile hayalinizdeki mekanı hayata geçiriyor ve özel bütçe planlamamız ile kaliteden taviz vermeden, rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz. Fikirlerinizi, zevklerinizi, tarzlarınızı anlayarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde fikir yürütüyoruz ve uygulanması düşünülen konsept için temel oluşturuyoruz. Yapılacak işin niteliğine uygun ve istekleriniz kapsamında yenilikçi fikirler üretiyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Mimari danışmanlık hizmetini proje yönetimiyle birleştirip, uygulama projeleri tamamlanan alanların sahada en doğru, hızlı ve ekonomik şekilde imalatlarının yapılabilmesi için gerekli olan yönetim işini ele alıyoruz. Eğitim ve deneyimle kazandığımız bilgi ve becerilerimizi hizmete dönüştürüyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz. 

EĞİTİM ARAÇLARI

Eğitim araçları sektöründe faaliyet gösteren uzman Aker Proje ekibi olarak, ürün portföyümüzü oluştururken anaokullarından üniversitelere kadar eğitim kurumlarının öneri, görüş ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyabileceği bütün mobilya, donatım ve sarf malzemelerini temin ediyoruz.

İLETİŞİM

İletişim
0312 350 58 10

info@akerproje.com
Aşık Veysel mah. Tıp Fakültesi cad. No:84/1 Mamak / ANKARA
Tasarım & Yazılım NANO MEDYA
Aker Proje © 2018. Tüm hakları sakldır.